

Наша школа має велику і славну історію. Ось уже понад 80 років вона мудро і терпляче вчить, виховує, наставляє і утверджує високі ідеали людяності і доброти, потреби в постійному самовдосконаленні, досягненні високих результатів у навчанні, у відповідальному ставленні до себе і оточуючих.
15-та сильна взаємовиручкою, дружбою, життєвим оптимізмом. Ми пишаємося творчими і професійними досягненнями випускників школи, що стали вченими, інженерами, вчителями, лікарями, капітанами далекого плавання, представниками робітничих професій. Усі вони об'єднані великим шкільним братством.



Увага! Національна дитяча гаряча лінія надає консультації у телефонному та онлайн-режимах у будні з 12.00 до 20.00: короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів). Консультують психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

Міністерство культури та стратегічних комунікацій інформує, що з метою популяризації інформаційної та медійної грамотності у TikTok з грудня 2024 року працює розважально-просвітницький канал «Fake.Busters /Мисливці за фейками», який створено Благодійною організацією «Smart Angel» за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. На каналі розміщено відеосерії з актуальних питань протидії дезінформації в соціальних мережах, а саме:
-
як вберегти свої персональні дані;
-
як розпізнати шахрайство, ботів, вигаданий та маніпулятивний контент; анонімні
-
авторитети з інтернету як ненадійне джерело інформації та інші. У кожній серії герої потрапляють в
-
різні життєві онлайн-пастки, сумніваються в інформації із соціальних мереж і
-
намагаються розібратися, як слід реагувати на очевидне шахрайство, цькування,
-
маніпуляції та фейки.
Канал, рекомендований для підлітків 13-17 років, доступний за посиланням
Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»
Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»
Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»



