Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 06.04.2018 р. №367, роздвлу ІІ "Прикінцеві положення" ЗУ від 17 березня 2020 р. №530-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19), наказу відділу освіти Слов'янської міської ради Донецької області №118 від 21.05.2020 р. термін подання документів для зарахування учнів до 1 класу продовжено до 31.07.2020 р.

Чекаємо ваші заяви на електрону адресу закладу: 

slavyanskschool15@gmail.com

Наша школа має велику і славну історію. Ось уже понад 80 років вона мудро і терпляче вчить, виховує, наставляє і утверджує високі ідеали людяності і доброти, потреби в постійному самовдосконаленні, досягненні високих результатів у навчанні, у відповідальному ставленні до себе і оточуючих.

    15-та сильна взаємовиручкою, дружбою, життєвим оптимізмом. Ми пишаємося творчими і професійними досягненнями випускників школи, що стали вченими, інженерами, вчителями, лікарями, капітанами далекого плавання, представниками робітничих професій. Усі вони об'єднані великим шкільним братством.

© 2019-2020 Слов'янська ЗОШ №15.

Сайт создан на Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now